سوالات متداول

ختم مجازی چیست؟

ختم مجازی یکی از پدیده های اثر گذار در فضای مجازی است و در واقع مراسمی است که از طریق پلتفرم اختصاصی برگذار می شود. به زبان ساده تر همان مجلس ختمی که در مسجد یا منزل متوفی صورت می گیرد را در فضای سایت مشاهده خواهید کرد.

چه تعداد شرکت کننده در هر مراسم می توانند حضور داشته باشند؟

کلیه کسانیکه از طریق صاحبان مجلس ( سفارش دهنده ) لینک حضور در مجلس را داشته باشند از سراسر جهان بدون محدودیت در تعداد نفرات مجاز به حضور در مجلس میباشند .

ارائه خدمات در مراسمات سایت شما به چه شکلی میباشد؟

ارائه خدمات در مجالس نمارسانه شبیه سازی با مجالس حقیقی بوده و پیش بینی بهره گیری از تمامی امکانات مورد نیاز درآن گردیده است.

آیا برای ورود به مراسم از تمامی گوشیهای هوشمند و سیستم عاملهای کامپیوتر میتوان استفاده نمود؟

بله ، پلتفرم نما رسانه این امکان را فراهم کرده تا با بهره گیری تمامی گوشیهای هوشمند اعم از سیستم عامل اندروید و IOS و نیز انواع کامپیوتر  ، نوت بوک با ارتباط به اینتر نت از سراسر جهان به راحتی وارد سامانه بشوند.

آیا مشاهده مراسم برای کسانیکه در هنگام پخش به هر دلیلی امکان ارتباط و دیدن برنامه را نداشتند امکان پذیر هست یا خیر؟

بله ، پس از اجرای مراسم حداقل تا ۱۵ روز بعد نیز با همان لینک ارسالی میتوان مراسم را باز نگری کرد .

مشابه اجراى اين مجالس را در لایو اينستاگرام نیز مشاهده كرده ايم برتری نما رسانه درچيست؟

این پلتفرم مشابه مراسم ختم واقعی شبیه سازی شده و ملزومات مورد نیاز اینگونه مراسم از قبیل ارسال تاج گل ، استند ، بنرو اهداء نذورات مادی و معنوی را فراهم آورده است.

آیا نحوه برگزاری مراسم وتایم برنامه ها قابل تغییر و برنامه ریزی توسط سفارش دهنده می باشد و یا صرفا مدت برگزاری وانتخاب قاری ، مداح و سخنران توسط نما رسانه انتخاب میشود؟

مدت برگزاری و انتخاب عوامل اجرا ، نیز جابجائی و حتی کسر و اضافه کرد برنامه های جایگزین از قبیل گروه عرفانی توسط خود صاحب مراسم انتخاب می گردد.

مدت زمان برگزاری هر مراسم چه قدر است؟

مدت زمان برگزاری هر مراسم با توجه به نظر متقاضی بین حداقل ۴۵ تا حداکثر ۹۰ دقیقه می باشد.